252 krwiodawców, 112 litrów krwi!

Jesienna edycja Wampiriady 2007 przeszła już do historii i jak się okazało była prawdopodobnie rekordową Wampiriadą zorganizowaną na naszej Uczelni. Statystyki mówią same za siebie – 360 zarejestrowanych osób, z których 252 oddały krew, której to zebraliśmy ponad 112 litrów! Serdecznie Wam dziękujemy!

Cała akcja przebiegała w bardzo przyjemnej atmosferze, towarzyszyły nam: Psychologiczne Koło Naukowe, które zajmowało uczestników różnymi testami umysłowymi i grami logicznymi, Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych, dzięki którym mogliśmy zmierzyć poziom cukru we krwi, a także Polski Czerwony Krzyż, który przeprowadził pokaz oraz trening ratownictwa medycznego. Wśród wszystkich uczestników, którzy oddali cząstkę siebie, rozlosowano nagrody. Dodatkowo dwóch szczęśliwców wygrało nagrody główne, jakimi były semestralne kursy dowolnego języka obcego w Szkole Języków Obcych LinguaLand. Gratulujemy!

Kolejna edycja Wampiriady odbędzie się w dniach 6-8 maja 2008, na którą już teraz serdecznie zapraszamy i mamy nadzieje, że wspólnie uda nam się zebrać jeszcze więcej krwi dla potrzebujących.

Do zobaczenia w maju 🙂