4. edycja akcji charytatywnej Studenci UEK Zwierzakom

W dniach 7-11 grudnia odbyła się czwarta edycja akcji charytatywnej Studenci UEK Zwierzakom. Po raz kolejny pomagaliśmy Przytulisku w Harbutowicach prowadzonemu przez starsze małżeństwo. Przez cały tydzień zbieraliśmy karmę, koce oraz zabawki dla psów i kotów. Dzięki pomocy Fundacji SOS przeprowadziliśmy także zbiórkę pieniężną.

 

W tych dniach można było zobaczyć na Kampusie UEK wolontariuszy w strojach zwierzaków, a każdy kto wspomógł naszą akcję mógł poczęstować się gorącą herbatą i ciastkiem. 🙂 O wydarzeniu można było usłyszeć również podczas godzinnej audycji w Radio Kraków, w której wzięli udział nasi przedstawiciele. W tym roku w projekcie wzięły udział także szkoły podstawowe oraz gimnazja. Nasze puszki znalazły się także w sklepach zoologicznych i gabinetach weterynaryjnych. Cały tydzień trwał również konkurs na najlepszą grupę dziekańską. Wygranej grupie serdecznie gratulujemy!

 

Studenci UEK Zwierzakom

Studenci UEK Zwierzakom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ciągu całego projektu udało się zebrać w sumie 4019,69 zł, 322,4 kilogramy karmy, a także kilka koców, pledów i ręczników, za co serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy okazali serducho zwierzakom i wspomogli Przytulisko. Dziękujemy!

 

Studenci UEK Zwierzakom

Studenci UEK Zwierzakom