Bal Licencjata 2008 – relacja

Tegoroczna edycja Balu Licencjata organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przeszła już do historii. Studenci trzeciego roku naszej uczelni mają za sobą porządną dawkę rozrywki i niezapomnianych wrażeń. Poprzez uczestnictwo w tej niezwykłej uroczystości z dumą i radością podsumowali oni swoją dotychczasową karierę na naszej alma mater.

Przypomnijmy, że Bal Licencjata 2008 miał miejsce 12 grudnia w kompleksie TAWO przy ul. Reymonta 13A. Już od godz. 20.00 można było wyczuć euforię panującą pośród przybywających do lokalu studentów. Przedstawicielki płci pięknej ze świeżymi kwiatami w rękach zasiadały przy udekorowanych stołach obok swych towarzyszy zabawy. Kiedy pełna sala studentów zgromadziła się na sali, konferansjer zapowiedział uroczyste rozpoczęcie i zabrzmiały takty poloneza. Po symbolicznej lampce szampana oraz ciepłym posiłku gości mieli okazję podziwiać występ taneczny klubu Dance Globe, który zaprezentował taniec nowoczesny oraz taniec brzucha. Następnie uczestnikami balu zajął się fotograf, wykonując pamiątkowe zdjęcia grupowe.

W ciągu tej wyjątkowej nocy studenci mieli możliwość zabawy przy miłej dla ucha muzyce serwowanej przez didżeja, wzięcia udziału w licznych konkursach (m.in. na królową i króla balu, tanecznym) oraz wylosowania wycieczki do Grecji. Dzięki hojności sponsorów (m. in. teatr Groteska, szkoła Lingualand, Fabryka Pizzy, restauracja Trzejamigos, Centrum Kijów, pracownia deMehlem, Biuro Turystyki Antałek oraz Pepsi) szczęśliwi zwycięscy zostali nagrodzeni cennymi upominkami.

Impreza zakończyła się w godzinach porannych, goście zadowoleni opuścili lokal, udając się na odpoczynek. Ochrona obecna na balu nie musiała ani razu interweniować a obsługa sali chwaliła maniery przybyłych studentów.

Podsumowując, Bal Licencjata jako projekt w pewnym sensie nowatorski odniósł sukces. Już teraz w imieniu Niezależnego Zrzeszenia Studentów zapraszamy przyszłych studentów trzeciego roku na kolejną edycję. Informujemy również, że zdjęcia z balu są do nabycia w naszym biurze 224 w paw. S. Można je zobaczyć na stronie www.nzsuek.pl.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę a sponsorom i partnerom medialnym za pomoc w realizacji wydarzenia!