Bal V Roku 2008

Kochane Studentki, kochani Studenci! Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie ma zaszczyt zaprosić Was na BAL V ROKU.
Tym razem uroczystego poloneza zatańczymy 25 stycznia 2008 roku po raz pierwszy w luksusowym, czterogwiazdkowym hotelu „Witek” (http://www.hotelwitek.com.pl/, ul. Modlniczka 124a, 32-085 Kraków – Modlnica).

Ach… a co to będzie za bal! Muzyka do białego rana, wodzirej, który nie dopuści to tego, abyś się nudził, liczne konkursy z cennymi nagrodami (główna to tygodniowa wycieczka we francuskie Alpy dla dwóch osób) i mnóstwo, mnóstwo atrakcji! Po prostu NIE MOŻE Cię tam zabraknąć! Jeśli więc jesteś studentką/studentem V roku, zbierz swoją grupę dziekańską, przyjaciół i wszystkich, z którymi chciałbyś spędzić tą magiczną noc i przyjdźcie po wejściówki na bal. Tylko jeden raz masz okazję przeżyć taką imprezę w gronie władz uczelni i przedstawicieli świata biznesu. To będzie wyjątkowe doświadczenie! Nie zapominaj, że to ostatnia szansa na podsumowanie złotego okresu studiów i zabawę z ludźmi, z którymi przez pięć lat wspólnie przeżywało się każde kolokwium i egzamin, pomagało się wzajemnie i bawiło. Chcielibyśmy, aby BAL V ROKU stał się jednym z Waszych najwspanialszych wspomnień z czasu studiów.

 

Wpłaty dopłat za Bal, odbiór zaproszeń oraz rezerwacja stolików

odbywają się od 14 do 18 stycznia w godzinach od 10 do 18 przed biurami

Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

(Pawilon Sportowy, pokoje nr 224 i 225).

 

Bal rozpoczynamy o godzinie 20:30.

Nie ma możliwości wnoszenia alkoholu. Będzie można go kupić, w przystępnych cenach, w barze.

Powrót do centrum po Balu zapewniają organizatorzy.