Bal V Roku 2009

Niezależne Zrzeszenie Studentów pragnie zaprosić wszystkich studentów V roku do uroczystego świętowania z okazji zakończenia studiów wraz z gronem władz uczelni oraz przedstawicielami świata biznesu. Ten niepowtarzalny Bal V Roku odbędzie się 31 stycznia 2009 roku w Centrum Hotelowo – Konferencyjnym WITEK w Modlniczce k. Krakowa.

„…Niech żyje Bal!
Drugi raz nie zaproszą nas wcale
Orkiestra gra!
Jeszcze tańczą i drzwi są otwarte…”

Tak, kochani studenci V roku!
Drzwi do pokoju 230 w Pawilonie Dydaktyczno-Sportowym są nadal otwarte! Zapisy na najwspanialszy bal tego roku jeszcze trwają, ale spieszcie się, bo już wkrótce zamykamy i przenosimy się do Centrum Hotelowo-Konferencyjnego ****WITEK w Modlniczce. Wyobraźcie sobie jak wspaniale będzie wspólnie spędzić ostatnie chwile ze swoimi znajomymi ze studiów. Dodatkowo, swą obecnością Bal uświetnią nowo wybrane Władze Uczelni.

Nie jesteście jeszcze przekonani? Tę wyjątkową noc uświetni pokaz taneczny wraz z krótkimi warsztatami salsy, liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami:
- pierścionek z diamentem
- dwuosobowy przejazd do Londynu
- zaproszenie do SPA na kompleksowe usługi o łącznej wartości 500 zł
- bony na kompleksowe usługi fryzjerskie
- oraz wiele innych

Nie pozwól by ominęła Cię taka okazja, zbierz znajomych i przyjdźcie na zapisy do pokoju 230 w Pawilonie Dydaktyczno – Sportowym gdzie uzyskacie również szczegółowe informację dotyczące najlepszego Balu Karnawałowego 2009 roku!! Czekamy na Was od godziny 9 do 18 jeszcze tylko przez kilka dni.

31 stycznia 2009 – zarezerwujcie tę datę w Waszych kalendarzach, bo na Balu V Roku po prostu nie może Was zabraknąć!