Co słychać w NZS-ie?!

Przed nami tydzień wolnego od zajęć, tymczasem w NZS-ie praca wre. Członkowie Organizacji dbają by przyszły semestr na Uczelni obfitował w wiele ciekawych wydarzeń. Wsród nich m.in. kolejne edycje Manage-Ina i Wampiriady, innowacyjny projekt – Krakow Game Fusion, Bal Licencjata oraz Juwenalia UEK!

Działania grupy projektowej Krakow Game Fusion wkraczają w decydującą fazę. Jedno jest pewne – atrakcji nie zabraknie! Wśród zaproszonych gości takie tuzy jak Stanisław Mąderek czy Paweł Ciećwierz! Tak więc przypominamy – KGF to obowiązkowy przystanek dla każdego miłośnika fantastyki. Zapraszamy jednocześnie na stronę internetową projektu: www.gamefusion.pl

 

Już 25 – 27 marca odbędzie się kolejna edycja cieszącego się niesłabnącą popularnością Manage-ina,  wyjazdu szkoleniowego dla studentów UEK. Grupa projektowa zadba, aby na wyjeździe pojawili się wykwalifikowani szkoleniowcy, którzy przeprowadzą zajęcia z tematyki lidersko-menedżerskiej.
O szczegółach poinformujemy wkrótce.

 

Coraz bliżej nam również do wiosennej edycji Wampiriady. Zadbamy o to by na finale projektu nie zabrakło cennych nagród i jesteśmy przekonani, że dzięki Waszemu udziałowi uda nam się pobić kolejny rekord Polski w ilości zebranej krwi i pomóc jak największej liczbie potrzebujących. Krwiopijek już z niecierpliwością oczekuje kwietnia i liczy na Wasze wsparcie.

 

Wielkimi krokami nadchodzi Bal Licencjata – impreza przeznaczona dla studentów trzeciego roku Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W tym roku Bal odbędzie się wmaju! Będzie to doskonała okazja aby podsumować swój rozwój na Uczelni oraz wspólnie z przyjaciółmi bawić się przy muzyce i wspaniałej atmosferze. Dzięki staraniom grupy projektowej z pewnością nie zabraknie konkursów z nagrodami oraz wielu atrakcji przygotowanych specjalnie dla Was.

 

I w końcu, projekt na którego finał chyba wszyscy czekamy, Juwenalia UEK, przygotowywane we współpracy z Parlamentem Studenckim UEK oraz ESN. W tym roku będzie naprawdę głośno. Oprócz sceny głównej planowane jest otwarcie namiotu klubowego. Impreza ma potrwać nawet całą noc! W Juwenaliowym tygodniu odbędą się również Wybory Najmilszej Studentki i Super Studenta, Przegląd Kapel Rockowych, plenerowa Noc Kinowa, oraz Dance Wave. Grupy projektowe zadbają by wrażeń na finałach nie zabrakło.

 

Wiosną będzie się działo w NZS!

Szczegółów wypatrujcie uważnie na naszej stronie: www.nzsuek.pl