Tegoroczna edycja warsztatów tanecznych Dance Wave odbyła się 18 maja na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Nasi uczestnicy wzięli udział w warsztatach z Experimental, Krump, Modern Jazz, Brodway Jazz, Reggaeton, Hip-pop, Popping, Zumba, Taniec Współczesny, Taniec Standardowy, Dancehall, New Age, Salsa, Taniec Fizyczny, Discofox . Jak widać, ilość stylów do wyboru była naprawdę imponująca! Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, a także spróbować się w czymś zupełnie nowym.

 

 

Warsztaty poprowadzili dla nas Ola Gajewska, Marek Kutyła, Marta Kutyła , Anna Bogunia, Piotr Grzybek, Michał Baran, Michał Zakrzewsi, Aneta Tosia Kita, Natalia Gap, Alina Pabian, Natalia Kliś, Alicja Włodarczyk, Ada Farsik, Kasia Wachulec, Paweł Mertuszka i Monika Łuc, Aga Dydo, Monika Świeca, Katarzyna Borkowska i Paweł Zyzański, którym bardzo dziękujemy! Energia i ilość endrofin, która mogliśmy poczuć na salach całkowicie przekroczyła nasze oczekiwania. 🙂

 

Dance Wave 2016

Dance Wave 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czasie warsztatów przeprowadzono też zbiórkę pieniędzy, podczas której zebrano łącznie 701 zł. Całość zebranych środków została przeznaczona dla Tosi, podopiecznej Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Wszystkim, którzy wspomogli naszą akcję bardzo dziękujemy!

 

Dance Wave 2016

Dance Wave 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zwieńczeniem tegorocznych warsztatów były wieczorne bitwy taneczne w klubie B4. 16 młodych i utalentowanych tancerzy rywalizowało ze sobą o zwycięstwo w pierwszej (i liczymy, że nie ostatniej) edycji Dance Wave Battle i główną nagrodę – wyjazd do Hiszpanii, ufundowany przez Party Camp. Uczestników oceniało sprawiedliwe oraz profesjonalne jury w składzie: Natalia Kliś, Marek Kutyła i Jakub Łuba, a imprezę poprowadził Jasiek Maślanka. Królem parkietu został Vlad Novak, który do rywalizacji wszedł na chwilę przed rozpoczęciem battelek, z listy rezerwowej. Czyż to nie historia rodem z tanecznych hitów?

 

Dance Wave 2016

Dance Wave 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tak wyjątkowej, 6. już edycji Dance Wave’a bardzo dziękujemy i do zobaczenia za rok! 🙂

 

Dance Wave 2016

Dance Wave 2016