Dance Wave

Zapisy na Warsztaty

Zapisy na Bitwy

Regulamin Warsztatów

Regulamin Bitew

Dance Wave – czyli najbardziej roztańczony NZS-owy projekt!

To warsztaty taneczne, które już 26 kwietnia odbędą się na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Przez cały dzień będziecie mieli okazję uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez utalentowanych i żywiołowych instruktorów. Stylów będzie dużo – od dynamicznych i zmysłowych tańców latynoamerykańskich po energetyczny hip-hop. Nie zabraknie również tańca współczesnego, a dla par – tańca towarzyskiego! Z pewnością każdy z Was znajdzie idealny styl dla siebie. Nasze warsztaty kierowane są zarówno do osób początkujących jak i tych, którzy już mieli do czynienia z tańcem. Oprócz nowych umiejętności, które nabędziecie czeka Was aktywny wysiłek, pozytywna energia, a przede wszystkim świetna zabawa! Dla najbardziej zaangażowanych przygotowaliśmy miłe nagrody. :)

Po całodniowych warsztatach, wieczorem będziemy wszyscy razem świętować zakończenie Dance Wave’a wielką bitwą taneczną w klubie B4. Chcesz wykazać się zdobytymi umiejętnościami lub może już świetnie tańczysz i masz ochotę wziąć udział w bitwie? Znakomicie!

Wypełnij formularz. Warto zawalczyć, bo nagroda jest naprawdę atrakcyjna, przekonacie się sami. :)

Cena warsztatów to:

15 zł za pierwsze, a za każde kolejne to 5 zł czyli:

-pierwsze 15zł,

-drugie 20 zł,

-trzecie 25 zł itd.

Liczba miejsca na warsztaty jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

Dodatkowo, podczas warsztatów, przeprowadzimy zbiórkę pieniędzy, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na Sławka Turskiego – podopiecznego fundacji Avalon.

Czekamy na Was!