Dla CIebie to 5minut, dla Kogoś to całe życie!

W dniach 11-12 grudnia w holu Pawilonu Dydaktyczno-Sportowego miały miejsce Dni Dawcy Szpiku. Pierwsza edycja projektu odbyła się pod hasłem „Dla Ciebie to 5 minut, dla Kogoś to całe życie”. W ciągu dwóch dni udało nam się zarejestrować aż 190 potencjalnych dawców komórek macierzystych! 🙂

Grupa projektowa dowodzona przez Martynę Święcicką zadbała o sprawny przebieg akcji. Dla czekających w kolejce do rejestracji zorganizowano telewizor oraz konsolę, na której można było zagrać w różnorakie gry. Oprócz tego przygotowane zostały specjalne puzzle z hasłem projektu, które wykonała dla Nas firma Foto Puzzle. Dzięki współpracy z Espresso Bike na każdego potencjalnego dawcę czekała także zniżka na kawę. Dodatkowo, dzięki Fundacji DKMS Polska, mieliśmy możliwość rozdawania naklejek w kształcie puzzli promujących całą akcję oraz jej cel.

Jest nam niezmiernie miło, że projekt cieszył się tak dużym zainteresowaniem. Liczymy na to, że podczas kolejnej edycji odwiedzi Nas jeszcze więcej osób ! Dziękujemy wszystkim za przybycie i bezinteresowną pomoc innym.

[nggallery id=29]