Finał Manage-Ina już za nami!

Finał Manage-In już za nami! Już wiemy jak poruszać się na rynku pacy, jakie prawa nam przysługują i jak nie popełnić gafy w środowisku biznesowym.

Szkolenia zostały przeprowadzone przez profesjonalnych szkoleniowców i wzbudziły duże zainteresowanie uczestników. Tematyka poruszana w tym roku to prawo pracy, savoir vivre w biznesie i rekrutacja bez tajemnic. Dwa dni szkoleń za pewnością poszerzyły wiedzę uczestników, a atmosfera w jakiej się odbywały pozwoliła uczestnikom rozwiewać wszelkie wątpliwości poprzez pytania czy indywidualną rozmowę ze szkoleniowcami. Nie zabrakło także czasu na zabawę. Wieczorami atrakcjom nie było końca: śpiewaliśmy z Sing-Star’em, daliśmy się ponieść Stepmanii, sprawdzaliśmy swoją wiedzę o muzyce filmowej, mogliśmy się poczuć na chwilę architektami lub po prostu pograć w nieśmiertelne kalambury. A wszystko to przy kominku w przyjaznej atmosferze, podczas gdy za oknem szalała zima. Konkursy przeprowadzone na szkoleniu obudziły ducha rywalizacji w uczestnikach, więc emocjom nie było końca. Na zakończenie wszyscy wzięli udział w prezentacji na temat działalności w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów UEK i otrzymali certyfikaty ukończenia szkoleń.

Weekend ten obfitował w pozytywne wrażenia. Wszyscy z uśmiechem na twarzy powrócili w niedzielę do Krakowa, by praktycznie wykorzystywać wiedzę zdobytą na szkoleniach.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za energię i zapał jakim się wykazali. Do zobaczenia na wiosnę!