Giganci Rocka 2009

Giganci Rocka to muzyczne wydarzenie, organizowane przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie już po raz  trzeci. Podobnie  jak poprzednie edycje, projekt będzie  trwał dwa dni, a tegorocznym motywem przewodnim będzie zespół Metallica.

Pierwszego dnia (21 listopada) w godzinach popołudniowych odbędą się warsztaty gitarowe, które poprowadzi znany krakowski gitarzysta-pedagog Grzegorz Gryboś. Warsztaty będą miały miejsce w budynku Uniwersytetu Ekonomicznego przy ul. Rynek Główny 34. Tego samego dnia około godz. 17.00 przeniesiemy się na Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, by  zaprezentować film związany z zespołem Metallica. Zaraz po projekcji, wraz z przedstawicielami policji do spraw gospodarczych oraz partii piratów, przeprowadzimy dyskusję na temat kontrowersji wokół nielegalnego ściągania plików z Internetu. Dyskusja poprzedzona będzie krótką prelekcją.

Drugiego dnia (22 listopada) w klubie Underworld przy ul. Dietla 50 odbędzie się impreza stylizowana na klimat lat ’80. Przewidujemy liczne atrakcje takie jak konkursy z nagrodami, czy karaoke. Strój z epoki mile widziany!

Wydarzenie uświetni ponadto koncert grup  Fortress oraz PurpleHaze. Impreza rozpocznie się o godz. 19.00 i potrwa do późnych godzin nocnych.

Serdecznie zapraszamy!

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie