I znów do białego rana!

29 stycznia studenci V roku wraz z Kolegium Rektorskim bawili się w Centrum Konferencyjno-Bankietowym „REDUTA” na dwunastej już edycji Balu V Roku, organizowanej przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

 

Kobiety w pięknych sukniach i mężczyźni w szykownych garniturach niecierpliwie wyczekiwali na rozpoczęcie uroczystości. Na przywitanie każda z pań otrzymała od organizatorów różę. Bal tradycyjnie zaczął się od uroczystego toastu, wzniesionego za przyszłych magistrów przez Rektora UEK prof. dr hab. Romana Niestrója.
Kolejnym równie ważnym punktem uroczystości był polonez, bez którego żaden Bal nie mógłby się obejść. Od tej chwili pary nie schodziły z parkietu, sukcesywnie podnosząc jego temperaturę. Szalone rytmy zapewnił zespół Rock&Walk. Liczne konkursy z cennymi nagrodami przyciągały wielu studentów. A do wygrania były m.in.: 50% zniżka na studia podyplomowe do Krakowskiej Szkoły Biznesu, kurs nurkowania w Chorwacji, zaproszenia na masaże, kurs językowy. Przed północą para taneczna ze szkoły tańca ‘La Rosa Negra’ poprowadziła krótkie warsztaty tańca, podczas których przyszli magistrowie mogli spróbować swoich sił w ognistej salsie. Po takim przygotowaniu przeprowadzono konkurs taneczny, w którym to publiczność wybrała Króla i Królową Balu. To ci szczęśliwcy wybiorą się do Chorwacji.

Wyśmienita zabawa nie miała końca! Studenci opuszczali Bal wczesnymi godzinami porannymi z zapasem cudownych wrażeń. Część z nich balowicze pozostawili w pamiątkowej kronice.

Organizatorzy dziękują wszystkim za wspaniałą zabawę!