24.05
2017

Jak zmienia się marketing? Spotkanie z Dyrektorem Facebooka na Europę Środkowo-Wschodnią

Dodano do: Aktualności, Informacje, Sekcje

IMG_1071

Interesujesz się marketingiem? Intryguje Cię perspektywa rozwoju tej dziedziny? Podążasz za nowinkami w social media? Ciekawią Cię nowe narzędzia wykorzystywane do promocji? Zastanawiasz się, jak to jest, zarządzać dużą, nowoczesną firmą? Chcesz dowiedzieć się jak pokierować swoją karierą, aby osiągnąć sukces i pracować z pasją?

 

 

Jeżeli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, Niezależne Zrzeszenie Studentów UEK zaprasza na Spotkanie z Robertem Bednarskim – Dyrektorem Facebooka na Europę Środkowo-Wschodnią. Spotkanie będzie się składać z dwóch części: prelekcji, poruszającej temat „Jak zmienia się marketing?” oraz dyskusji z naszym gościem, podczas której uczestnicy będą mogli poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania .

 

Wydarzenie odbędzie się 25 maja 2017 roku w sali 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie o godzinie 17:00. Spotkanie jest darmowe i ma charakter otwarty. Wciąż są wolne miejsca, formularz zapisowy znajduje się pod adresem: https://docs.google.com/a/nzs.ae.krakow.pl/forms/d/e/1FAIpQLScRLcmF2hrfRapNKx8oa01YcsEu_rOCWgjtkMF-FOd7aYaMHw/viewform.

 

Zapraszamy!

spotkanie bednarski zdj w tle na wydarzenie (1)