Juwenalia UEK 2011 coraz bliżej!

Nadchodzą ciepłe wiosenne dni, a wraz z nimi najbardziej oczekiwane wydarzenie roku – Juwenalia UEK 2011! Jak co roku Niezależne Zrzeszenie Studentów UEK bardzo aktywnie włączyło się w organizacje tego największego święta studentów!

Już 17 maja na terenie kampusu odbędzie się Koncert Główny – finałowa atrakcja Juwenaliowego maratonu.

Nie jest to jednak nasza jedyna propozycja spędzenia dnia w towarzystwie znanych i lubianych – Abradaba, Natural Dread Killaz i Parov Stelar, ale również w klimacie prawdziwej studenckiej imprezy!

W tygodniu poprzedzającym Koncert NZS zadba abyście się nie nudzili, a oto co planujemy:

Noc Kinową – jako najciekawsza okazja do całonocnego seansu po gołym niebem.

Dance Wave – czyli warsztaty, targi oraz prezentacje prowadzone przez profesjonalnych tancerzy- z pewnością dacie porwać się do tańca.

Przegląd Kapel Rockowych – odrobina muzycznej rywalizacji między kapelami studenckimi, tworzącymi własną muzykę. Niesamowite nagrody rozbudzają wyobraźnię i chęć konkurowania z rockmanami.

Noc Bowlingowa – szaleństwa Fantasy Parku jeszcze nigdy nie prezentowały się tak kusząco – pokażcie na co was stać podczas rozgrywek grupowych oraz indywidualnych na fantazyjnych torach clubu!

Wybory Najmilszej i SuperStudenta – to właśnie do was kierujemy propozycję wzięcia udziału w konkurencjach pozwalających wyłonić tytułową ‘Najmilszą Studentkę’ oraz ‘SuperStudenta’. Wyjątkowy prestiż.

Skok na Bungee – możliwość wykonania podniebnego skoku dostosowana do studenckiej kieszeni. Zdrowa adrenalina z pewnością rozbudzi w was ochotę na więcej rozrywki.

 

po szczegóły zapraszamy na www.juwenaliauek.pl oraz na portal Facebook!