Znamy już program Juwenaliów UEK 2014. Na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbędzie się osiem niepowtarzalnych, studenckich projektów zwieńczonych Koncertem Głównym 13 maja, podczas którego zagrają NETSKY, GRUBSON oraz GOORAL.

Bilety na koncert dostępne są na www.ebilet.pl/bilety.php?id=84659, w salonach Empik oraz w klubie studenckim ZaUEK na Kampusie UE w Krakowie. Pierwsza pula rozeszła się w zawrotnym tempie. Kolejne pule w cenach Studenci UEK- 15/20zł, Studenci innych uczelni – 20/25zł, a dla pozostałych muzykożerców – 25/35zł.

Co poza tym? W maju z pewnością nie będzie miejsca na nudę na Kampusie UEK!

7 maja

Fashion Night – Kampus UEK

7 maja Kampus UEK przeobrazi się w prawdziwą stolicę mody! W godzinach 10:00 – 12:00 wyciągamy ciuchy z szaf i zaczynamy wielką wymianę SWAP! Od 11:00 do 15:00 zapraszamy na Design Day – targi modowe, które są wspaniałą okazją do nabycia niepowtarzalnych stylizacji. Na wydarzenie wieczoru, czyli Pokaz Główny, zapraszamy o 18.00, na którym zaprezentowane zostaną kreacje obiecujących polskich projektantów.

 

8 maja

X-tremalia – Kampus UEK

Najbardziej ekstremalny projekt juwenaliowy – X-tremalia! Pokazy driftingu, czy byk rodeo, to tylko nieznaczna część tego, czego doświadczycie. Będzie okazja do spróbowania jorkyball, zmierzenia się w armwrestlingu, a także rozegrania meczu streetballowego! Na terenie Kampusu UEK będzie się działo! Totalnie ekstremalne pokazy i mnóstwo atrakcji przez cały dzień.

 

Wybory Najmilszych Studentów UEK

Wieczorem Wasze emocje nie zostaną wcale ostudzone! O 19.00 w Klubie Kwadrat ruszamy z kolejną atrakcją. Przygotujcie się na Wybory Najmilszej Studentki i Super Studenta UEK, którzy później staną w walce o tytuł Najmilszych Krakowa. Nie zabraknie oczywiście dawki dobrej muzyki, specjalnie dla uczestników i widzów wystąpi duet Te-Tris/Pogz. Bilety oczywiście w studenckich cenach 5 zł – studenci UEK, 10 zł studenci PK oraz 15 zł dla pozostałych uczestników.

 

9 maja

UEK Gaming Stage

Na Juwenaliach UEK-u każdy student znajdzie coś dla siebie. Czy ktoś z Was spędza długie godziny przed komputerem, a może tylko pogrywacie w wolnych chwilach? Czekamy na fanów wirtualnych rozgrywek z projektem UEK Gaming Stage! Cała masa nie tylko geekowych rozrywek czeka na Was na Hali Sportowej. Każdy sektor oferuje inny wymiar rozrywki! Będą planszówki, prelekcje, targi sprzętu, ale także turniej w klasyki z dzieciństwa – Mario Kart i Worms Armagedon!

 

Przegląd Kapel Rockowych

Nie wciągnijcie się jednak zbyt mocno w wirtualną rzeczywistość. Wieczorem o 17.00 w Klubie Kwadrat czeka na Was Przegląd Kapel Rockowych! Projekt kierowany jest do miłośników mocnego brzmienia, debiutujące zespoły będą mogły poddać swoją muzykę ocenie uczestników, wykonają także piosenkę Foo Fighters – The Pretender, a zwycięzca projektu wystąpi na Juwenaliowej scenie! To jednak nie wszystko, tradycją Przeglądu jest występ Gwiazdy Głównej, którą w tym roku są znane i lubiane Muchy! Bilety w  cenach 10 zł studenci UEK oraz 15 zł pozostali.

 

12 maja

Zmagania Wydziałów

W przeddzień koncertowych emocji będzie niemniej gorąco. Od 11.00 na Kampusie obędą się Zmagania Wydziałów o Puchar Rektora! Już od rana w nietypowych studenckich konkurencjach sportowych zmierzą się 4 wydziały naszej Alma Mater. Przed śmiałkami z drużyn ogromne wyzwanie, studenci z pracownikami wydziałów będą walczyć o tytuł najlepszego. Będzie na co popatrzeć! Atrakcją projektu będzie mecz siatkówki studenci kontra wykładowcy. Ciekawe kto wygra?

 

Noc Kinowa

A wieczorem coś dla chillu… O 19.00 zabieramy kocyki, znajomych, dobre jedzonko i świetny humor! Będzie popcorn i największe kino pod chmurką na Kampusie UEK! Powrócimy do przeszłości z fenomenalnym “Pulp Fiction”. Jednak to nie wszystko! Czekamy z niecierpliwością na ogłoszenie kolejnego filmu. Noc Kinowa to z pewnością świetne zwieńczenie dnia i rozgrzewka przed kolejnym projektem.

 

Clubbing UEK on Tour

Przed najlepszą nocą w całym roku akademickim trzeba się odpowiednio nastroić, a co najlepiej nas do niej przygotuje? Oczywiście impreza! W nocy z 12 na 13 maja Krakowskie kluby będą stały dla Was otworem za sprawą projektu Clubbing UEK on Tour!

 

Wielkie odliczanie czas zacząć!

Kupujcie bilety i nastrajajcie się na maj wywrócony do góry nogami!

 

Więcej informacji:
www.juwenaliauek.pl,
www.facebook.com/JuwenaliaUEK