Już raptem za kilka godzin ZAPISY!!!

Emocje sięgają zenitu! Komu dzisiaj dopisze szczęście? Kto dostanie się na listę uczestników i będzie miał okazję wziąć udział w wiosennej edycji Manage-In’a? Wszystko okaże się już niedługo. A teraz, aby jeszcze podgrzać i tak już wrzącą atmosferę, ogłaszamy konkurs, którego organizatorem jest nasz partner strategiczny, firma coachingowa StuGo!!!

 

 Konkurs: „Wygraj Szkolenie: Sekrety Szybkiej Nauki!”

Aby wziąć udział w konkursie, jedyne co musisz zrobić to wypełnić formularz zgłoszeniowy i odpowiedzieć w nim na pytanie:

Dlaczego udział w szkoleniu Sekrety Szybkiej Nauki będzie w Twoim przypadku dobrą inwestycją?

Link do formularza: https://docs.google.com/forms/d/14IDGKLqOhHuRdoDdYQC35bGt_ojcOF7i7GWIPs5nNng/viewform

Wygraną w konkursie jest szkolenie „Sekrety Szybkiej Nauki”!

Sekrety Szybkiej Nauki, to szkolenie na które miejsca kończą się bardzo szybko. Tym bardziej, że prowadzi je v-ce mistrz polski wystąpień publicznych, oraz efektywnej nauki i szybkiego czytania Rafał Dąbrowski. Nasz trener zawsze daje z siebie 110% na tym szkoleniu, dlatego fundując Tobie nagrodę w postaci biletu na ten event, liczymy na maksymalne zaangażowanie

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat konkursu, regulaminu, czy szkolenia koniecznie odwiedź stronę:http://stugo.pl/konkurs/.

 

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, a na koniec – pamiętajcie! ZAPISY! JUŻ DZISIAJ! O 20.00! Na www.nzsuek.pl!!!