Kliszożercy 2009

Masz apetyt na fotkę ? Niestraszna Ci praca z obiektywem? Studencie obudź w sobie głód zdjęcia, ruszaj na łowy i stań się KLISZOŻERCĄ !

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprasza wszystkich studentów do udziału w szóstej edycji konkursu fotograficznego „Kliszożercy”. 

Tym razem swoje prace można zaprezentować w następujących kategoriach:

1. Kiedy wszyscy pójdą spać… – twoje miasto nocą

2. Kryzys niejedno ma imię – krach na giełdzie życia

3. W pogoni za światem – zdjęcie w ruchu

4. Cztery żywioły

Zdjęcia można przesyłać do 11 maja 2009 roku. Zostaną one ocenione przez profesjonalne Jury. Natomiast ogłoszenie wyników odbedzie się 18 maja o godz. 19:00 w krakowskim klubie „Pauza”, gdzie zostaną wręczone nagrody. Później zapraszamy wszystkich uczestników do wpólnej zabawy.

Tegoroczna edycja została objęta patronatem Miesiąca Fotografii w Krakowie, organizowanego przez Fundację Sztuk Wizualnych, Fundację Imago Mundi i Miasto Kraków.

Wystawa pokonkursowa odbedzie się na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w dniach 20.05. – 06.06.09 r.

Studencie! Nieważne czy zajmujesz się fotografią profesjonalnie czy to tylko twoje hobby. W naszym konkursie liczy się oryginalne podejscie do tematu i wyraz artystyczny zdjęcia. Więc do dzieła, podziel się z nami swoim talentem i niebanalnym ujęciem otaczającego świata. Czekają na ciebie atrakcyjne nagrody! Wśród nich: profesjonalne kursy i warsztaty, bony na usługi fotograficzne, prenumeraty, książki o tematyce fotograficznej. Dodatkowo, wśród uczestników, którzy pojawią się na uroczystości finałowej zostanie rozlosowany kurs językowy w krakowskiej szkole Lingualand.

Wszelkie pytania proszę kierować na adres email: kliszozercy@nzsuek.pl

Do prac przesyłanych pocztą należy dołączyć wypełniony formularz
zgłoszeniowy oraz kserokopię legitymacji studenckiej!