Kolejna wspólna Wigilia!

W roku 2015, już tradycyjnie NZS UEK ponownie obchodził wspólną Wigilię. Odbyła się ona 17-ego grudnia. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 19:30. Każdy z gości otrzymał powitalny kotylion– bombkę z kokardką. Na wigilijnym stole znalazły się domowe wypieki, m.in. barszczyk, krokiety, pierogi oraz ciasta.

 

Gdy wszyscy już przybyli, rozpoczęły się pierwsze atrakcje. Pierwszą zabawą był quiz wigilijny. Pytania, o różnym stopniu trudności, dotyczyły zarówno Świąt Bożego Narodzenia, jak i naszych NZS-iaków. Nagrodą były dwa kilogramy pomarańczy dla zwycięskiej drużyny.

 

Wigilia NZS UEK

Wigilia NZS UEK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W międzyczasie każdy mógł się częstować, przygotowanymi przez organizatorów, specjałami. Kolejną atrakcją było wspólne śpiewanie kolęd przy dźwiękach skrzypiec, na których zagrała Koordynatorka Wigilii Ludmiła Popławska. Na zakończenie wszyscy podzieli się opłatkiem i złożyli wzajemne życzenia. Po wspólnie spędzonym miłym wieczorze, zabawa, zmieniając trochę klimat, przeniosła się do pubu „U Jolki”.

 

Wigilia NZS UEK

Wigilia NZS UEK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warto także dodać, że podczas Wigilii, powitaliśmy w gronie Członków NZS UEK aż trzy nowe osoby! Gratulujemy Kindze Jankowskiej, Mikołajowi Leszkiewiczowi oraz Danielowi Mofinie. Mamy nadzieję, że dalej będziecie tak zaangażowani w życie Organizacji i jeszcze bardziej rozwiniecie skrzydła w swojej nzsowej działalności!

 

Wigilia NZS UEK

Wigilia NZS UEK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziękujemy Organizatorom tegorocznej Wigilii za wszystkie przygotowane atrakcje oraz wprowadzenie nas w prawdziwie świąteczny nastrój. A Wam, drodzy NZS-iacy, życzymy naładowania akumulatorów na kolejny rok, który na pewno będzie pełen nowych doświadczeń i wyzwań! Wszystkiego nzsowego! 🙂

 

Wigilia NZS UEK