Konkurs fotograficzny "Kliszożercy"

Masz bystre oko? Błyskawiczny refleks? Instynkt łowcy nie daje Ci zasnąć? Sezon na fotkę się zbliża…Obudź w sobie kliszożercę, zapoluj i złap ulotne chwile. Nie czekaj, może to właśnie Twoje zdjęcie okaże się najlepsze!

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie ma przyjemność zaprosić wszystkich studentów do udziału w piątej edycji konkursu fotograficznego „Kliszożercy” . Tym razem swój talent i nieprzeciętne umiejętności będzie można zaprezentować w następujących kategoriach:

1. Różni, ale równi – odmienności (sub)kulturowe

2. Student potrafi! – inwencja nie zna granic

3. Małe jest piękne – makrofotografia

4. Kraków – miasto, w którym czas się zatrzymał…

Prace można zgłaszać do 14 maja. Już 16 maja profesjonalne Jury wybierze najlepsze zdjęcia. Ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród odbędzie się 20 maja w krakowskim klubie „Pauza” (ul. Floriańska 18) o godz. 20.00. Później wszyscy bawimy się na wspólnej imprezie. Najlepsze prace zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie pokonkursowej, która została objęta patronatem Miesiąca Fotografii w Krakowie, organizowanego przez Fundację na rzecz Rozwoju Sztuk Wizualnych.

Aby wziąć udział w naszym konkursie nie trzeba być profesjonalistą ani posiadać drogiego sprzętu fotograficznego. Wystarczy dobry pomysł i podstawowa umiejętność zrobienia magicznego „pstryk!” by utrwalić wszystko to, co piękne, niezwykłe, oryginalne, zabawne. Jesteśmy przekonani, że wśród studenckiej braci znajdzie się wielu pasjonatów fotografii. Niektórzy być może ujawnią swoje „ukryte talenty” i dają się poznać jako wrażliwe na piękno jednostki potrafiące ująć w ciekawy sposób to, co czasem wydaje się banalne.

Zapraszamy wszystkich studentów, którzy amatorsko zajmują się fotografią lub po prostu lubią czasem pstryknąć fotkę. Czekają atrakcyjne nagrody, a wśród nich m.in. lustrzanka cyfrowa, warsztaty fotograficzne dla wszystkich laureatów, kurs językowy, bony na odbitki w fotolabach, albumy.

Wszelkie pytania można kierować na adres email: kliszozercy@nzsuek.pl

Do prac przesyłanych pocztą należy dołączyć wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz kserokopię legitymacji studenckiej!