Manage-In – świeża porcja informacji! :)

Uwaga, ważna wiadomość dla wszystkich chętnych na wyjazd na XVIII edycję szkolenia Manage-In!!!

Koszt wyjazdu wynosi 149 złotych i obejmuje:

-nocleg oraz wyżywienie w ośrodku „Bukowy Gaj” w Poroninie http://bukowygaj.z-ne.pl/ ,

ubezpieczenie NNW,

-dojazd.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wyjazdu, który dostępny jest pod linkiem: http://nzsuek.pl/regulamin-manage-in/

Nadszedł również czas na kolejną dawkę informacji na temat szkoleń, które będą organizowane przez Rafała Dąbrowskiego!

Rafał Dąbrowski- Przedsiębiorca, certyfikowany trener i szkoleniowiec intelektualnie.pl. Uczy szybkiego czytania oraz wydajnych technik uczenia się i zapamiętywania. Prowadzi szkolenia z zakresu wystąpień publicznych i skutecznej komunikacji. Współzałożyciel były Wiceprezes ds. Public Relations i obecny Prezes krakowskiego klubu profesjonalnych mówców Toastmasters. Absolwent ASBIRO – Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego. Na co dzień prowadzi zajęcia w gimnazjach, liceach, firmach oraz na uniwersytetach.

W tej edycji poprowadzi szkolenia z zakresu samorealizacji, na których dowiesz się m.in. jak pokonać stres i przezwyciężyć strach oraz w jaki sposób skutecznie zarządzać swoim czasem. Nauczysz się metod szybkiego czytania i jak w błyskawiczny sposób przyswajać słówka z danego języka. Opanujesz przeróżne techniki pamięciowe, czy ciekawe sposoby notowania, dzięki którym późniejsze powtarzanie materiału nie sprawi Ci problemów, a nawet stanie się bardziej efektywne. Zapoznasz się także z licznymi sposobami, dzięki którym uzyskasz lepszą koncentrację podczas nauki.

Gorąco zachęcamy i przypominamy- zapisy już jutro o 20.00 na naszej stronie! 🙂