Manage-In Wiosna 2014 – Zaprojektuj swoją przyszłość!

W dniach 7-9 marca, w Pyzówce k. Nowego Targu odbędzie się pierwszy w tym roku i jedyny w swoim rodzaju wyjazd szkoleniowy Manage-In.
Zapisy rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek (24.02) i potrwają aż do czwartku (27.02). Następnie na podstawie nadesłanych zgłoszeń wyłonimy czterdziestu szczęśliwców, którzy udadzą się razem z nami do położonego na malowniczym wzgórzu ośrodka „Szeligówka”.

Szkolenia poprowadzą najlepsi trenerzy i szkoleniowcy z różnych stron Polski, m.in. Sebastian Trzaska, który przybliży nam temat „7 nawyków osoby startującej w karierę zawodową” (na podstawie bestsellerowej książki Stephena R. Covey’a „7 nawyków skutecznego działania”), a także Elżbieta Fijołek, dzięki której podszkolimy się z podstaw kreatywnego działania, twórczego rozwiązywania problemów, a także dowiemy się, jak odnaleźć w życiu pasję i pogodzić ją z karierą zawodową.

Zajęcia odbywać się będą przez cały piątek i sobotę, a czas wolny pomiędzy szkoleniami będziecie mogli spędzić na pozostałych atrakcjach przygotowanych przez Grupę Projektową. Czeka Was m.in. zabawa przy karaoke oraz wielka, integracyjna imprezy w stylu American Party poprzedzona Manage-In’owym meczem w rugby. Pozytywnych emocji i inspirujących doświadczeń na pewno nie zabraknie. Już dziś jedno możemy Wam śmiało obiecać – to będzie niezapomniany wyjazd!

Więcej informacji oraz zapisy na stronie: http://nzsuek.pl/manage-in/