Masz ochotę na Studenckiego Nobla?

Rozpoczęły się zgłoszenia do Konkursu Studencki Nobel 2012, w którym zostanie wyłoniony Najlepszy Student RP.

Każda osoba zainteresowany uczestnictwem w konkursie może zgłosić swoją kandydaturę poprzez wypełnienie formularza, który znajduje się na stronie internetowej www.studenckinobel.pl.

Konkurs Studencki Nobel jest kontynuacją edycji 2009, 2010 i 2011, podczas których spośród ponad dwóch milionów żaków wybrano Najlepszego Studenta RP. W tej edycji do współpracy przy organizacji zaprosiliśmy Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Rzecznika Praw Obywatelskich. Na poziomie regionalnym uzyskaliśmy patronaty m.in. , Wojewody Podkarpackiego, Wojewody Małopolskiego, Marszałka Województwa Podkarpackiego i Marszałka Województwa Małopolskiego. Wsparcia udzieliły nam także organizacje pracodawców Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, PKPP ,,Lewiatan” i Polskie Towarzystwo Ekonomiczne.

 

Kryteria oceny studentów obejmują m.in.:

– uzyskane wyniki w nauce,

– aktywność naukową i społeczną: udział w warsztatach twórczych, sympozjach, konferencjach, praktyki, staże oraz praca w kołach naukowych, znajomość języków obcych,

– publikacje naukowe oraz referaty.

Nie dajcie się zwieść złudzeniu, że ,,jest ktoś lepszy”, nie bójcie się sprawdzić siebie i swoich umiejętności. Ambicja nic nie kosztuje! Nasz konkurs jest wyjątkowym plebiscytem, w którym nie ma przegranych. Każdy kto ma dość odwagi, żeby podjąć wyzwanie i dokonać rejestracji jest zwycięzcą – dołącza do elitarnego grona ,,Noblistów”.

Na wszelkie pytania związane z konkursem Studencki Nobel odpowie Jakub Kajmowicz- koordynator regionalny na woj. podkarpackie i małopolskie (adres e-mail: kajmowiczj@gmail.com).