MDO i DO za nami!

W zeszłym tygodniu NZS miał okazję wziąć udział w dwóch wydarzeniach z życia Uczelni – Międzynarodowym Dniu Otwartym (20.10) oraz Dniu Otwartym Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (22.10).

Stoisko Niezależnego Zrzeszenia Studentów UEK jak zwykle cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Podczas obydwu wydarzeń mieliśmy okazję przybliżyć licealistom sposób działania naszej organizacji, projekty które realizujemy oraz zachęcić do aktywnego studiowania w przyszłości.

Jak co roku zainteresowani mogli wziąć udział w wielu konkursach m.in. na rozwinięcie skrótu NZS w niestandardowy sposób oraz zadaniu na przedstawienie swojego autorskiego projektu, który chcieliby w przyszłości zorganizować. Każdy mógł także zaprezentować swoje umiejętności na Dance Macie, gdzie oprócz wyczucia rytmu należało wykazać się niezłym refleksem. Najlepsi zostali nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami.

Podczas obu wydarzeń halę UEK odwiedził Krwiopijek, który już niedługo razem z całą społecznością UEK będzie oddawał krew podczas XXI edycji Wampiriady!