NaSPreJowani raz! NaSPreJowani dwa!

Jesteśmy pewni, że uczestnicy tegorocznej edycji SPreJ długo nie zapomną tych wyjątkowych dwóch dni listopada. Dwunasta edycja SPreJ-a odbyła się w dniach 15 – 16 listopada w Pyzówce, koło Nowego Targu.

Już w pierwszych chwilach od przyjazdu na miejsce, towarzyszyły nam szczególne emocje, a to za sprawą wizyty Prorektora ds. Kształcenia i Studentów Krzysztofa Surówki, który pojawił się u nas, aby osobiście przywitać świeżo upieczonych studentów i zachęcić ich do aktywnego działania dla dobra naszej uczelni.

Szkolenie dla starostów i studentów I roku poprowadzili: Weronika Szatan i Mateusz Sieja. Uczestnicy uzyskali informacje na temat pełnienia funkcji starosty grupy, jakie są ich prawa i obowiązki. Dowiedzieli się, że można zrobić więcej na studiach! Nie zabrakło czasu także na integrację, a wieczorem na imprezę w klimacie kolorowych lat ’70 i ’80. Tak, tak, tego wieczoru na parkiecie królowały błyszczące sukienki, marynarki, dzwony i peruki afro.

Niedziela upłynęła nam pod znakiem motywacji, a to za sprawą warsztatów przeprowadzonych przez Bartłomieja Głowackiego.Następnie przyszedł czas na podziękowania, rozdawanie nagród, pakowanie i żegnanie się. W czasie drogi powrotnej z ust wielu SPreJ-owiczów można było usłyszeć: ,,Dlaczego tak krótko?” – z perspektywy Organizatorów, było to chyba najlepsze pytanie, jakie można było usłyszeć od

zadowolonych uczestników po finale :).