Juwenalia

 

 

Noc Kinowa

Tej nocy na kampusie UEK wszystkich studentów ogarnie filmowa gorączka podczas jedynego w swoim rodzaju, plenerowego pokazu filmowego! Popcorn, piwo, konkursy i przede wszystkim dwie kapitalne projekcje to juwenaliowy przystanek, którego nie można przegapić!

 

 

 

 

Xtremalia

To prawdziwa gratka dla fanów sportów ekstremalnych, niecodziennych rozrywek i buzującej adrenaliny. Projekt obfituje w elektryzujące pokazy i warsztaty, w których co odważniejsi studenci mogą spróbować swoich sił. Wydarzenia i atrakcje przygotowane przez Grupę Projektową sprawią, że Juwenalia będą niezapomniane!

 

 

 

 

Wybory Najmilszych

To najsympatyczniejszy konkurs w roku połączony z koncertem oraz super imprezą. Kandydaci, zgłaszani przez przyjaciół oraz przez samych siebie, będą walczyć o tytuł Super Studenta i Najsympatyczniejszej Studentki, prezentując swoją osobowość, wykazując się swoimi umiejętnościami oraz uczestnicząc w różnych konkurencjach. Werdykt należy do jury, w którym nie zabraknie znanych i lubianych oraz zwycięzców poprzedniej edycji.

 

 

 

Przegląd Kapel Rockowych

Przegląd Kapel Rockowych to ogólnopolski konkurs dla młodych zespołów rockowych z ognistym temperamentem. Najlepsza piątka, wyłoniona z ok. dwustu kandydatów,  rozkręci finałowy koncert, występując obok Gwiazdy Głównej PKRu. Ponadto jury wybierze zespół, który zagra na scenie głównej Juwenaliów UEK!

 

 

 

Zapraszamy także na stronę projektu: www.juwenaliauek.pl

[nggallery id=8]