Studenci UEK Zwierzakom

To już druga edycja projektu podczas, którego studenci naszej Uczelni pokazują, że nie są obojętni na cierpienie zwierząt.

Studenci UEK Zwierzakom polega na zbiórce niezbędnych rzeczy dla krakowskiego schroniska przy ul. Rybnej 3. Zapotrzebowanie jest przede wszystkim na konserwy i karmę specjalistyczną (hypoalergiczna psia, hypoalergiczna z/d Hill’s oraz dla diabetyków), których schronisko potrzebuje najbardziej, ale również karmę suchą, koce, kołdry, ręczniki, prześcieradła, kubraczki chroniące przed zimnem, a także zabawki dla kociąt i szczeniąt.

W tym roku również, przy współpracy z Akcją SOS, będzie odbywać się zbiórka pieniężna, dzięki której będziemy mogli zakupić brakujące przedmioty.

Produkty będzie można przynosić od godziny 9:30 do 16:30 w dniach 8 – 11 grudnia 2014r. Przewidziane są atrakcyjne nagrody dla grup dziekańskich, które przyniosą najwięcej darów.

Pierwsza edycja projektu w 2013 roku trwała trzy dni i przyniosła niespodziewane rezultaty. Zebraliśmy aż 800 kg karmy i mnóstwo niezbędnych dla zwierzaków rzeczy, dlatego postarajmy się by druga edycja wypadła jeszcze lepiej i pokażmy, że Studenci UEK-u potrafią pomagać!