Wampiriada

Projekt ten jest organizowany cyklicznie w porozumieniu z Regionalną Stacją Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie. Co roku odbywają się dwie edycje – wiosenna i jesienna, a liczba uczestników stale rośnie.

Głównym celem przedsięwzięcia jest zebranie jak największej ilości krwi niezbędnej do ratowania życia, propagowanie honorowego krwiodawstwa i postaw prospołecznych wśród studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ponadto zależy nam na promocji zdrowego stylu życia i integracji społeczności studenckiej wokół szlachetnych celów.

Każdy z uczestników może liczyć tradycyjnie na posiłek regeneracyjny, fachową opiekę oraz upominek od NZS UEK w postaci m.in.: koszulek, kubków, kursów językowych, karnetów na zajęcia fitness czy jogi, kosmetyków, biletów do kina, teatru lub muzeum.

Wiosną 2010 roku Wampiriada NZS UEK okazała się rekordową na skalę Polski. Uzbierano wtedy w ciągu 4 dni aż 233 litry krwi!

Projekt adresowany jest do studentów, kadry naukowej i pracowników administracyjnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz innych uczelni.

Oficjalna strona projektu: www.wampiriada.nzsuek.pl

[nggallery id=1]

[postlist 4]