Nie ma studiowania bez Obozu Beana! NZS UEK zaprasza…

Drogi Maturzysto!

Serdecznie gratulujemy Ci zdania egzaminu maturalnego oraz dokonania najlepszego wyboru w swoim życiu – rekrutacji na UEK! Przed Tobą jeszcze wiele ważnych decyzji i zmagań (zwłaszcza z sesj) w okresie studiów, ale wcale nie musisz stawać przed nimi samotnie. Jeśli chcesz być krok dalej niż inni – jedź z nami na Obóz Beana!

Pamiętaj! Nie ma studiowania bez Obozu BEANA! 🙂

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprasza wszystkich nowoprzyjętych studentów do rozpoczęcia przygody z Uczelnią od wyjazdu integracyjnego!

Dzięki Obozowi Beana masz okazję nie tylko przeżyć wspaniałą zabawę, ale również dowiedzieć się wielu praktycznych rzeczy na temat studiowania na UEK-u, działania w organizacjach studenckich, wyjazdów zagranicznych, radzenia sobie z sesją i wiele innych. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde trapiące Cię pytanie 🙂

Oprócz tego przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo atrakcji, m.in. paintball, park linowy, salsa, sesja na bardzo wesoło, zmagania między domkowe, ogniska, imprezy przebierane i inne niespodzianki.

Oferujemy Ci caaaaały tydzień niezapomnianych wrażeń, dzięki którym 1 października nie będzie taki straszny!

W tym roku czeka Cię już XIV edycja Obozu! O jego atrakcyjności świadczą szybko zapełniająca się lista uczestników oraz przeżycia starszych kolegów, którzy nie wyobrażają sobie lepszego startu na naszej Uczelni.

A teraz garść informacji 🙂

 piątek 13-stego w tym roku będzie dla Ciebie wyjątkowo szczęśliwy! To wtedy otwieramy rejestrację uczestników Obozu na naszej stronie www.obozbeana.pl

 kiedy – bawimy się cały tydzień, od 3 do 9 września 2012 r.

• gdzie – ośrodek wypoczynkowy „Ptaszyniec” w Bocheńcu k. Kielc położony w górach, pośród lasu, tuż nad rzeką… Cudo 🙂

• za ile – jedyne 395zł! Cena obejmuje dojazd, zakwaterowanie, pełne wyżywienie, wszelkie atrakcje i oczywiście świetną zabawę.

• więcej informacji – w tym celu odwiedź naszą stronę www.obozbeana.pl oraz śledź na bieżąco fanpage www.facebook.com/obozbeana

Do zobaczenia we wrześniu!