Nowi Członkowie Honorowi NZS UEK

Dzień 7 czerwca 2011 roku z pewnością wszystkim zapadnie w pamięć i serce. Na Walnym Zebraniu Członków, któremu towarzyszyły wyjątkowe emocje oraz ogromne ilości gratulacji, nadane zostały dwa tytuły Członka Honorowego NZS UEK:  Krzysztofowi Trybowskiemu oraz Miłoszowi Mleczkowi.

Krzysztof i Miłosz niejednokrotnie pokazywali, zarówno tym starszym jak i młodszym stażem Członkom i Sympatykom NZS, że w każde przedsięwzięcie należy wkładać całe swoje zaangażowanie i zapał. Tylko wtedy wyniki naszej pracy okażą się wymierne i  będziemy mogli stwierdzić, że nie żałujemy miejsca ani chwili, w której się znajdujemy.

Jako Honorowi Członkowie wygłosili przemowy, tym mocniej zapadające w pamięć, im bardziej zastanowimy się nad ich przesłaniem.

Serdecznie gratulujemy i jeszcze nie raz będziemy dziękować : za dobre słowo i radę. Za konstruktywną krytykę. Za wpojenie, że nie jest wstydem powiedzieć „nie wiem” i za to, że dla Was „najważniejsze są te trzy literki – NZS i właśnie w takiej kolejności, żadnej innej”.