Obóz Beana 2002

Witajcie wszyscy zainteresowani. świeżo-przyjęci studenci naszej szanownej Akademii Ekonomicznej !! Jako pełnoprawni Żacy macie w tym roku aż 3 miesiące wakacji !! Czyż to nie wspaniała perspektywa ??!! 🙂 Tak. tak !! Jeśli nie wiecie jeszcze jak to wykorzystać. skorzystajcie z naszej oferty ! Proponujemy Wam spędzenie świetnego tygodnia w malowniczym Beskidzie Sądeckim z grupą. zarówno Waszych rówieśników. jak i już (mniej lub więcej) obeznanych w życiu uczelnianym studentów. Już miesiąc przed rozpoczeciem nauki poznasz swoich przyszłych przyjaciół. Przychodząc na uczelnię w październiku nie będziesz samotną osóbką błąkającą się po kampusie w poszukiwaniu kogoś do rozmowy. lecz roześmiany pójdziesz na piwko ze „starymi-nowymi” znajomymi !

Tak więc nie zwlekaj ! Wyślij do nas swoje zgłoszenie i wyruszaj z nami do Piwnicznej Zdrój ! Zabawa czeka !!

 

CO BĘDZIEMY ROBIĆ ?

 

– pochodzimy po górach.

– przeprowadzimy szkolenia z zakresu sztuki motywacji i radzenia sobie ze stresem (tak wszechobecnym na naszej uczelni…)

– wprowadzimy Was w uczelniane realia

– odwiedzimy naszych słowackich sąsiadów 🙂

– spędzimy trochę czasu przy ognisku z gitarą. kiełbaskami i piwkiem (w koncu co Żywiec. to Żywiec :))

– przeprowadzimy symulację egzaminu z ekonomii i sesję na wesoło

– zorganizujemy konkursy. zabawy integracyjne i sportowe

– i… hmm. nie możemy zdradzić wszystkich szczegółow. postaramy się Was zaskoczyć. Reszty dowiecie się na miejscu 🙂

 

Ulotkę naszego Obozu powinniście dostać wraz z listem z uczelni zawiadamiającym o przyjęciu na studia. Wypełnijcie kartę zgłoszeniową i prześlijcie nam ją wraz z kserokopią dowodu wpłaty do 6 września a my oddzwonimy do Was podając szczegóły organizacyjne. Możecie też sami do Nas przyjść w dniach 2-7 września. (Obejrzycie zdjęcia z poprzednich obozów i pogadacie z zeszłorocznymi uczestnikami.) Tak więc nie czekajcie!  Przyjeżdżajcie !!

 

W razie jakichkolwiek pytań piszcie na adres pauula@go2.pl lub a_szymanowicz@go2.pl a my odpiszemy na każdego maila udzielając Wam wszelkich informacji !!

 

Obóz odbywa się pod honorowym patronatem JM Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia prof. dr hab. Andrzeja Szromnika !!