Obóz Beana 2010

Maturzysto! Zawsze chciałeś być krok dalej niż inni?

Jedź z nami na Obóz Beana!

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprasza wszystkich nowo przyjętych studentów do rozpoczęcia przygody z Uczelnią od wyjazdu integracyjnego!

W tym roku odbędzie się on w dniach 6 – 12 września 2010 r., w Ośrodku Ski Park w Bystrej Krakowskiej.

Na Obozie Beana będziesz miał okazję poznać innych świeżo upieczonych studentów, porozmawiać ze starszymi kolegami oraz dowiedzieć się jak może wyglądać przyjemniejsza strona życia studenckiego.

To już XII edycja naszego Obozu, objęta patronatem honorowym prof. UEK dr. hab. Andrzeja Chochóła – Prorektora ds. Studenckich Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Cena Obozu to jedyne 395 zł i obejmuje dojazd, zakwaterowanie, pełne wyżywienie, wszelkie atrakcje oraz oczywiście świetna zabawę.

Co roku na wyjeździe obecnych jest około 70 osób, w tym 50 studentów pierwszego roku. Dzięki Obozowi Beana masz okazję nie tylko przeżyć wspaniałą zabawę, ale również dowiedzieć się wielu praktycznych rzeczy na temat studiowania na UEK-u, działania w organizacjach studenckich, wyjazdów zagranicznych, radzeniu sobie z sesją.

Oprócz tego przygotowaliśmy także dla Was mnóstwo atrakcji, między innymi paintball, park linowy, warsztaty taneczne. Jako że nie samą zabawą człowiek żyje (a szkoda), dla uczestników Obozu zostaną przeprowadzone ciekawe szkolenia.

Oferujemy Ci cały tydzień niezapomnianych wrażeń, dzięki którym 1 października nie będzie taki straszny!

Więcej informacji na www.obozbeana.pl