8.12.2016 Członków i Sympatyków naszej Organizacji jak co roku odwiedził gość specjalny – Święty Mikołaj, który po całorocznych obserwacjach stwierdził, że byliśmy grzeczni i zasłużyliśmy na podarunki.

Jednak aby otrzymać swój wymarzony prezent, każdy musiał się trochę postarać – Mikołaj przygotował dla nas zadania specjalne.

m2

Niektórzy musieli pokazać swoje artystyczne umiejętności podczas wykonywania perfekcyjnego makijażu (oczywiście padło na chłopaków…), inni wykazali się pomysłowością podczas tworzenia sań dla Świętego Mikołaja. Każdy z uczestników po wykonaniu swojego zadania otrzymał prezent.

m1

Mikołaj starał się spełnić nawet najskrytsze marzenia NZS-iaków – nawet takie, jak pragnienie, aby zostać pingwinkiem. My również nie zapomnieliśmy jakie marzenie ma Mikołaj odwiedzając co roku grzeczne dzieci (tak, chodzi o nas, jakby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości) – na Świętego czekało ciepłe mleko i ciasteczka, które mógł wypić i zjeść ze smakiem.

m3

Mikołaj stwierdził, że byliśmy bardzo grzeczni (powtarzamy po raz trzeci, bo niektórzy chyba wciąż nie wierzą), cieszył się, że tak licznie przybyliśmy na spotkanie z nim i obiecał, że odwiedzi nas za rok!