Pierwsza edycja SeeUMaster już za nami!

Sobota, 5 rano. Budzik krzyczy na Ciebie niemiłosiernie (ten to nie ma sumienia!), a Ty masz ochotę powiedzieć mu ”Jeszcze 5 minut”. I wtedy uświadamiasz sobie, że dziś finał Twojego projektu… zrywasz się na równe nogi, czym prędzej biegniesz do kuchni zjeść małe co nieco, w pośpiechu ubierasz pierwszy T-shirt, który wystaje z szafy, a na przystanku jesteś o 5 minut za wcześnie. No dobra, wcale tak nie było…  ale o 6.30 cała (oj tam, no prawie)grupa projektowa SeeUMaster zwarta i gotowa zebrała się w biurze, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik i sprawić, by dla kilkudziesięciu osób ten weekend był niezapomniany!

Widok jeszcze zaspanych uczestników, którzy powoli gromadzili się w holu pawilonu S napawał dumą. Wyruszyliśmy! 🙂 Po dotarciu na miejsce i wypakowaniu bagaży rozpoczęliśmy panel szkoleniowy z pracownikami firmy StateStreet – From conflict to cooperation; Investment game; Recruitment workshop. Studenci zainteresowani stażem, który był jedną z nagród jakie przygotowaliśmy, mogli zweryfikować swoje CV i wziąć udział w symulowanej rozmowie kwalifikacyjnej. Po intensywnych godzinach szkoleń przyszedł czas na integrację. Na początek kilka mniejszych zabaw, bo punkt kulminacyjny wieczoru dopiero przed nami. W końcu nadszedł ten długo oczekiwany moment – wybiła godzina 20.00 i wszyscy uczestnicy z Pyzówki przenieśli się… na Sycylię! Odbyliśmy niezłą podróż w czasie trafiając do pubu Carmella lat 60-tych. W mieście władzę sprawuje Don Vito Ferro i jego mafia. Sytuacja wydaje się opanowana dopóki… nie dochodzi do morderstwa! Kto zabił? Żona Dona Vito? Kochanka? Handlarz narkotyków? A może niepozorna praczka? Jaki był motyw zbrodni i jak do niej doszło? Odpowiedzi na te pytania poszukiwaliśmy przez kolejne dwie godziny, a na gracza posiadającego największe zdolności detektywistyczne czekała wspaniała nagroda. Głosowaniu poddaliśmy także najlepszą kreację wieczoru oraz talent aktorski. Co więcej, jesteśmy pewni, że wielu z Was dostanie Oscara prędzej niż DiCaprio!

Drugi dzień wyjazdu zaczęliśmy od wystąpienia naszych kolegów – Bartka Piaseckiego i Łukasza Gada, którzy opowiedzieli jak można zamienić swoją pasję w dobrze prosperujący biznes, a kolejne szkolenie przeprowadził Sebastian Kolisz, który przedstawił nam Linię Przynależności Zarobkowej i zachęcił do tego, aby o własnej karierze myśleć już teraz. Na zakończenie przygotowaliśmy dla uczestników prezentację o Naszej Organizacji i zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie. I choć przygotowania do projektu trwały zaledwie miesiąc, zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby wypadł on jak najlepiej, co zresztą odzwierciedliły pozytywne opinie uczestników. Do zobaczenia na kolejnej edycji! 🙂