Tegoroczny wyjazd szkoleniowy Manage-In odbył się w dniach 15-17 kwietnia w Pyzówce. Hasłem wyjazdu był cytat z piosenki „What do you mean”, idealnie wpasowujący się w tematykę naszego wyjazdu – autoprezentacji i mowy ciała

 

 

Początek przygody zaczął się pod Pawilonem S o godz. 7:15. Po dwugodzinnej podróży, nadszedł czas na rozpoczęcie integracji. Pierwszą jej częścią był speed dating, który miał na celu przełamanie pierwszych lodów. Następnie podzieliliśmy naszych uczestników na dwie grupy i ruszyliśmy z kopyta na pierwsze szkolenia.

 

 

Manage-In 2016

Manage-In 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pierwszą grupą zajął się Norbert Marek, którego temat szkolenia brzmiał „Pozbądź się stresu i bądź gotów w każdej sytuacji”. W tym samym czasie druga grupa uczyła się od Michała Zawady jak opowiadać ciekawe historie. Po trzech godzinach intensywnych szkoleń przyszedł czas na przerwę obiadową oraz zamianę grup.

Natomiast wieczorem odpoczywaliśmy przy ognisku. Zwieńczeniem tego dnia było karaoke, które cieszyło się wielkim zainteresowaniem uczestników i trwało do białego rana.

 

 

Manage-In 2016

Manage-In 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sobotni poranek został przywitany przez naszych uczestników z wielkim entuzjazmem. Po pysznym śniadanku nadszedł czas na kolejne szkolenia. Norbert wprowadzał nas w strategię Brusa Lee, przełożoną na wystąpienia publiczne, a kolejny szkoleniowiec Wiktor Piskulak pokazał nam jak wygląda konstruktywna krytyka. Tematyką imprezy przebieranej, która miała miejsce w sobotę wieczorem był klimat PRL.

 

 

Manage-In 2016

Manage-In 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Niedzielnego poranka  wszyscy zeszli na śniadanie, aby zaraz po nim zrobić pamiątkowe zdjęcia z wyjazdu i dowiedzieć się nieco więcej o organizacji, jaką jest NZS UEK. Po prezentacji, wszyscy zadowoleni wróciliśmy do Krakowa. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i szkoleniowcom. Z niecierpliwością czekamy na kolejny Manage-In! 🙂