Podsumowanie wiosennej Wampiriady 2008

XVI edycja akcji „WAMPIRIADA już za nami. Kto nie był niech żałuje.  Było wyjątkowo krwiście. Walkę o krew i życie stanowczo wygrały Wampiry. Ich grono znacznie się powiększyło. A dokładnie o 271 osób, które dały wyssać z siebie łącznie ponad 120 litrów czerwonego płynu życia.  Dzięki nim udało się nam pobić rekord osób biorących udział w projekcie.

Akcji towarzyszył wyjątkowy nastrój. Jak zawsze było z nami Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych, które bezpłatnie mierzyło poziom cukru we krwi naszych Wampirków. W drugim dniu projektu istniała także możliwość zbadania pojemności płuc za pomocą spirometru. Dzięki dobremu sercu naszych Wampirków wsparliśmy trzy domy dziecka, którym osoby oddające krew oddały część swoich nagród. Udało się nam również pomóc bliskiej osobie naszej koleżanki, która choruje na białaczkę i potrzebuje krwi. Część uczestników ofiarowała swoją krew właśnie na tą osobę.

Wychodząc z sali, każdy uczestnik dostał osiem czekolad pysznej czekolady, soczek, szynkę a także wylosowane nagrody. A było ich nie mało. Dodatkowo każda dziewczyna otrzymała piękną czerwoną róże, a pierwsze sto osób, które oddało krew – koszulkę akcji „Wampiriada”.  Osoby, które wzięły udział w akcji mogły również wpisać się do Księgi Pamiątkowej.

Tym, którzy pomogli uratować życie innym osobom, gorąco DZIĘKUJEMY. Wasz czyn jest wyjątkowy i godny naśladowania.

A oto przykładowe wpisy naszych Wampirków z Księgi Pamiątkowej:

– „Niech moc Wampirka będzie z Wami”

– „Oddałem hehe… i żyje 🙂

– „Po raz pierwszy – nie ostatni”

– „Wampiry górą!”

– „Było bardzo przyjemnie i bezstresowo”

– „Było krwiście”

– „Dzięki wielkie, widzimy się następnym razem

ZAPRASZAMY wszystkich do wzięcia udziału w jesiennej edycji akcji.