Połowinki 2005

Tegoroczne Połowinki w hotelu Cracovia wspominać będziemy bardzo, bardzo długo. Wystartowaliśmy o 20:00 bawiąc się do białego rana…a działo się działo:)…

Balowe kreacje, garnitury…..pełna elegancja!

 

Na początek toast, 20:30 „Poloneza czas zacząć”…myślę ze wszyscy bawili się świetnie. Tańce, rozmaite konkursy plus dawka niezłej muzyki , sądząc po tłumach na parkiecie – zabawa nieprzeciętna . Wielki ukłon w stronę naszego wodzireja Kazimierza Hojny, który dal z siebie wszystko i poprowadził imprezę w sposób wręcz genialny. Jedna z większych atrakcji był konkurs rock’n’rolla gdzie zwycięska para otrzymała wycieczkę na Sylwestra , nie można zapomnieć jak panie walczyły o I miejsce w Kankanie, wręcz widowiskowo . Panowie dali popis tańcząc Zorbe, konkurencja była nie lada, a mistrzostwo mogło przypaść tylko jednemu. Sporo pozytywnego klimatu wprowadzili Karolina i Piotrek, którzy jako profesjonalna para taneczna pokazali nam sambę, rumbę oraz salsę w mistrzowskim wykonaniu. Ta noc pokazała jak wspaniale potrafią się bawić “ekonomisci” z krakowskiej AE .

I chociaż Połowinki to młoda impreza na naszej uczelni to nie ma wątpliwości, że pomysł był strzałem w dziesiątkę…dlatego już dzisiaj chcielibyśmy zaprosić was na kolejną edycję studenckiego półmetku!!!