Połowinki 2007

Zabaluj na „Połowinkach”!

W nagrodę za zaangażowanie w zdobywanie wykształcenia i pracę trwającą już piąty semestr studenci III roku mają jedyną w swoim rodzaju okazję, aby odprężyć się i odpocząć w unikalnej atmosferze. Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie ma zaszczyt organizować i w tym roku uroczysty bal o metaforycznej nazwie – „Połowinki” na  podsumowanie i uwieńczenie dotychczasowego wysiłku trzech lat studiów.

Wygraj cudownego Sylwestra w zimowej słowackiej scenerii ufundowanego przez KRAKTRAVEL.

Nie po raz pierwszy trzecioroczniacy z naszej Uczelni będą bawić się do białego rana w szampańskiej atmosferze. Tradycją naszą stało się organizowanie co roku wystawnego balu dla naszych kolegów i koleżanek, aby mogli przekonać się, że studiowanie to nie tylko nauka, lecz także urozmaicone życie towarzyskie i radosna zabawa.

Tegoroczne pląsanie przy muzyce serwowanej przez profesjonalnego wodzireja odbędzie się 14 grudnia w klubie „Centrum Kultury Rotunda” przy ul. Oleandry 1. W programie imprezy niezliczone atrakcje (których treści nie możemy zdradzić, gdyż atmosfera tajemnicy jest bezcenna), konkursy z oryginalnymi nagrodami, smaczne posiłki i przekąski, oryginalne pokazy oraz uśmiechy nie znikające z oblicza organizatorów i Gości.

Studencie III roku, jeśli taka wizja spędzenia tej grudniowej nocy odpowiada Ci, serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie. Szczegółowych informacji można zasięgnąć w biurach Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, które mieszczą się w Pawilonie Sportowym w pokojach nr 224 i 225.

Czekamy z niecierpliwością na Wasze zgłoszenia!