Program stażowy

Szukasz programu stażowego, który zadba o Twoje doświadczenie i zainteresowania?

NZS UEK i firma Zycko przygotowali coś właśnie dla Ciebie!

Dlaczego ta oferta jest wyjątkowa?

Celem programu jest pokazanie Wam od strony praktycznej, jak działają poszczególne działy (Handlowy, Marketingowy i  Techniczny), a także ukazanie możliwości zatrudnienia w konkretnych projektach w danych działach, abyście kończąc studia mieli pogląd, jak faktycznie wygląda taka praca.


Z drugiej strony dla firmy Zycko jest to możliwość poznania Was, co jest istotne w przypadku przyszłych procesów rekrutacyjnych.

 

Jeśli wciąż macie wątpliwości, oto kilka słów od Byłego Członka NZS UEK oraz przedstawiciela firmy Zycko:

,,Kończąc UEK brakowało mi bardzo wiedzy, jak w praktyce prosperują poszczególne działy w firmach. Obiecałem sobie, że jak tylko będę miał możliwość, postaram się zorganizować mechanizm, który pokaże studentom, jak pracuje się w handlu, marketingu etc. Teraz ten mechanizm jest gotowy. Chcemy aby każdy uczestnik stażu robił rzeczy ważne dla naszej firmy ale pod okiem doświadczonych pracowników. Mało kto ma możliwość przetestowania się w konkretnych działaniach marketingowych w firmie, spróbowania sprzedaży czy posłuchania, jak wygląda praca inżyniera.”

 

Czas trwania programu dla każdego uczestnika to jeden miesiąc.

Chcesz się dowiedzieć więcej? Przyjdź na spotkanie informacyjne do Paw. S do sali nr. 4, we wtorek 11.03.2014 o godz. 18.00!

Zainteresowanych tym tematem oraz spotkaniem bardzo prosimy o wypełnienie krótkiego formularza.

–Formularz–

Wiek i kierunek studiów nie są najważniejsze – liczy się zaangażowanie!