Dołącz do nas!

Chcesz poznać prawdziwe życie studenckie? Rozwijać swoje umiejętności?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

NZS UEK


Kim jesteśmy?

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie to grupa studentów, których misją jest wspieranie kulturalnego, naukowego i społecznego rozwoju krakowskich żaków oraz integracja środowiska akademickiego. Efektem działalności organizacji jest rozwój jej członków i kreowanie ich na liderów.

Poznaj nas bliżej, klikając w zakładkę „O nas”.

Co właściwie robimy?

Trochę się u nas dzieje. Poczynając od Wampiriady, gdzie wysysamy od Was krew, oddając ją tym, którym ratuje zdrowie i życie, przez Obóz Beana, gdzie świeżaki zapoznają się z życiem studenckim, integrując się i świetnie się ze sobą bawiąc, kończąc na Juwenaliach – najlepszych koncertach i wydarzeniach w całym roku akademickim. To oczywiście nie wszystko. Przede wszystkim staramy się umilić Wam ciężki czas studiowania, zdobywając przy tym cenne doświadczenie i świetnie się bawiąc.

Więcej w zakładce „Nasze projekty”.

Jak do nas dołączyć?

Aby wstąpić w szeregi NZS-u, nie trzeba przechodzić żadnej skomplikowanej rekrutacji – wystarczy chęć do działania i trochę wolnego czasu. Napisz do nas lub po prostu zajrzyj do naszych biur, by porozmawiać lub umówić się na krótkie spotkanie, na którym dowiesz się jeszcze więcej, poznasz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i rozwiejesz wszelkie wątpliwości.

Czekamy  na Ciebie w Pawilonie Dydaktyczno – Sportowym Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. II piętro, pokoje: 224, 225, 230.

[nggallery id=10]