Relacja – Bean 2009

Grupa szczęśliwców zakończyła swój wyjazd integracyjny do Piwnicznej Zdrój, ale zawarte tam znajomości i imprezy wg naszych informatorów trwają nadal i nic nie zapowiada szybkiego ich zakończenia!

Tegoroczna edycja Obozu Beana odbyła się w dniach 7-13.09.2009, gdzie pięćdziesięciu uczestników miało okazję odkryć tajniki funkcjonowania Uczelni oraz dowiedzieć się na czym właściwie polega studiowanie.

Nie pozostawiono pierwszorocznym studentom zbyt wiele czasu wolnego na spokojne wakacyjne marnowanie dnia. Ranne wstawanie wynagradzały uczestnikom zabawa w parku linowym, kurs tańca w ramach gorączki sobotniego przedpołudnia, intensywna paintballowa strzelanina i ekstremalne przeżycia podczas wycieczki w góry. Zaś w nocy zawodom wytrzymałościowym nie było końca.

Nie obyło się bez gimnastyki umysłu: przyszli ekonomiści zaliczyli swoją pierwszą sesję – mamy nadzieję, ze nie po raz ostatni na wesoło i zwiększali swoje dochody w grze Cash flow, w przerwach ucząc się czytać błyskawicznie na przemian ze sporządzaniem pierwszorzędnych notatek.

Ideą naszego obozu jest przedstawienie nowym studentom naszej Uczelni informacji o nie tylko o studiach, ale też o wyjazdach stypendialnych, działalności organizacji studenckich i kół naukowych oraz zachęcenie do aktywnego uczestnictwa w życiu Uczelni.

Mamy nadzieję, że żaden ze śmiałków biorących udział w tygodniowej zabawie nie ma już wątpliwości gdzie znajduje się budynek Księżówki i jakie pierogi są najlepsze w uczelnianej stołówce w Ustroniu.