Relacja z Obozu Beana 2010

7 dni, 50 uczestników, pełno atrakcji i mnóstwo śmiechu! Gdzie? W Bystrej Krakowskiej, podczas tegorocznego Obozu Beana, organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie po raz dwunasty.

Każdego ranka pierwszorocznych studentów budziła muzyka płynąca z głośników organizatorów. I mimo wczesnej pory każdy wstawał z uśmiechem na twarzy, wiedząc że także dziś czeka ich moc atrakcji. Jakich? Między innymi przechadzki po parku linowym i gra paintballowa  przygotowane przez firmę Faro, nauka „soczystej” salsy, niezapomniana wycieczka po górskich szlakach czy wieczorne imprezy do białego rana.

Pamiętając, że studiowanie to nie tylko zabawa, organizatorzy postanowili trochę przygotować na to uczestników Obozu Beana. W związku z tym zaliczyli oni swoją pierwszą sesję, walcząc o wpisy do indeksów, przeszli trening szybkiego czytania, zwiększyli swoje dochody w grze Cash Flow oraz odkryli tajniki funkcjonowania Uczelni z pomocą starszych kolegów i koleżanek. Najważniejsze jest jednak to, że przez tydzień świetnej zabawy poznali mnóstwo osób, dzięki którym ten pięcioletni czas wytężonej pracy na pewno upłynie przyjemniej.