SeeUMaster

Szkoleniowcy

Szkolenia

State Street

Program stażowy

Regulamin

Zapisy

Partnerzy

 

Zapisy wciąż otwarte!

Zapisy! Kliknij TUTAJ!
 
Jesteś studentem I roku SUM-u? Nie boisz się wyzwań i chcesz doskonalić swoje umiejętności? Jeśli na oba pytania odpowiedziałeś twierdząco, zarezerwuj sobie weekend 22-23 listopada, czeka Cię spora dawka wiedzy i motywacji!

 

NZS UEK po raz kolejny organizuje wyjazd szkoleniowo-integracyjny, lecz tym razem skierowany do studentów I roku II stopnia. SeeUMaster, o którym mowa, to weekend który upłynie Wam pod znakiem szkoleń Assessment Center prowadzonych przez przedstawicieli międzynarodowej korporacji. Jesteście ciekawi jakiej? Niebawem uchylimy rąbka tajemnicy. ;) Ponadto, dla tych, których nie interesuje praca na etat, przygotowaliśmy prelekcje na temat start-upów i zakładania własnej firmy. Ta burza mózgów z pewnością pozwoli Wam wybrać własną ścieżkę kariery. Nie zabraknie także zabaw integracyjnych, bo jak wiadomo studentom znajomości nigdy za wiele. ;) A to wszystko w górskiej miejscowości Pyzówka.

 

Koszty wyjazdu to 90zł, całość projektu odbędzie się w ośrodku Szeligowka w Pyzówce.

 

Uwaga: Ilość miejsc ograniczona! Zaleca się przekazanie informacji znajomym. Bądźcie czujni, formularz zapisów dostępny będzie od 13 listopada.