Sky is the limit, czyli relacja NZS PRO!

 W dniach 25-26 października 2014 r. Członkowie oraz najbardziej aktywni Sympatycy NZS-u mieli okazję uczestniczyć w wyjeździe szkoleniowym NZS Pro, organizowanym po raz drugi przez Uczelnianą Komisję Rewizyjną.

Wyjazd ten miał na celu przekazanie uczestnikom wiedzy, pasji i motywacji do działania w tym roku akademickim poprzez szkolenia z wybitnymi umysłami, niegdyś Członkami Organizacji: Maciejem Niklem, Michałem Kowalskim oraz Michałem Szopą. Panowie, świetna robota! – ogromnie Wam dziękujemy ☺

C:\Users\Patrycja\Desktop\UKR\NZS Pro 2014\nzs pro.jpg

W sobotę skupiliśmy naszą uwagę szczególnie na planowaniu.  Podczas pierwszej części szkolenia Maciek przybliżył nam aspekty tej czynności w rzeczywistości projektowej. Drugą część stanowiła nauka praktycznego wykorzystania jednej z technik w planowaniu projektu – Planning Pokera. Doświadczenie to przyniosło nam nie tylko masę frajdy, ale też konstruktywną refleksję nad potrzebą, samą techniką i wagą jaką należy przykładać do tego procesu.

 

Sobota pełna była przemyśleń również dzięki Michałowi Kowalskiemu, który pobudził w nas pokłady motywacji i efektywności. Wiemy już z czym się je ‘ogarnianie’, a dzięki 13-tu nawykom zwycięzcy możemy śmiało podejmować nowe wyzwania.

Znaleźliśmy również czas na odrobinę wieczornej integracji i rozmowy przy ognisku.

 

W niedzielę wczuliśmy się w rolę młodych menedżerów zarządzających własnym zespołem. Wiedza z zakresu zarządzania ludźmi jest niezwykle szeroka, a dzięki Michałowi Szopie poznaliśmy te najważniejsze i niezbędne w naszym działaniu aspekty. Wbrew pozorom jest to bardzo odpowiedzialne i trudne zadanie, lecz po szkoleniu, efektywna komunikacja i prawidłowe delegowanie zadań nie powinny stanowić dla nas żadnego problemu ☺

 

Atmosferze szkoleń z pewnością sprzyjała mała grupa, dzięki czemu każdy z nas był znacznie bardziej zaangażowany, a także malowniczo położony ośrodek (Bukowy Gaj w Poroninie), który odciągał nasze myśli od codziennych obowiązków.

 

Wieczorem do Krakowa powróciło 26 zmotywowanych, zaangażowanych działaczy!

Mamy nadzieję, że wyjazd w 100% spełnił oczekiwania NZS-iaków i wzbogacił ich o nową wiedzę i doświadczenia.