Śnieżne Mikołajki

Mikołajki – czyli świetna okazja do nawiązania w NZSowym gronie bliższych relacji – jak co roku przyciągnęły sporą liczbę chętnych osób, które własnoręcznie przygotowywały innym prezenty.
Cóż może uszczęśliwić bardziej niż niepowtarzalny upominek wręczany z rąk św. Mikołaja? Zapewne upominek wręczany przez Mikołaja w towarzystwie Pani Mikołajowej, która doskonale prezentowała się w swej czerwonej sukni.

Uczestnicy, aby dostać wyczekiwany prezent, musieli wykonać wcześniej wylosowane przez nich zadanie – z czym oczywiście związana była masa dobrej zabawy. Ponadto przygotowane były dla nich konkursy z nagrodami oraz grupowa konkurencja, której przegrani „w nagrodę” zaprezentowali zebranym własną wizję bajki o św. Mikołaju – ta spotkała się z owacjami i salwą śmiechu na sali. Niezwykłą atmosferę jaką stworzyli uczestnicy dopełniła oprawa w postaci udekorowanej sali, świątecznej muzyki w tle oraz pysznego poczęstunku. Po zakończeniu zabaw, roześmiani i zadowoleni z otrzymanych prezentów udali się na dalszą integrację w jednym z krakowskich klubów, gdzie zjawiły się również inne osoby powiązane z organizacją.
Wyjątkowo tego wieczoru Mikołaj obdarował nawet niegrzecznych studentów, co, mamy nadzieję, przekona jeszcze większą ilość osób do uczestnictwa w zabawie w przyszłym roku!

[nggallery id=16]