Spokojnym krokiem w stronę rozwoju!

Wszystkich, którzy chcą w stronę własnego rozwoju zmierzać bez zbędnego stresu zapraszamy już 21 lutego 2011 (poniedziałek) na trzygodzinny warsztat poświęcony Radzeniu sobie ze stresem.

Jedni nie potrafią z nim żyć, inni nie potrafią funkcjonować bez niego, a każdy z nas doświadcza go na co dzień. Stres to fascynujące zjawisko – niszcząca siła czy raczej napęd do działania? Warto przyjrzeć mu się bliżej i znaleźć na niego swój własny sposób. Nasz warsztat promocyjny wprowadzi Cię w zagadnienia efektywnego radzenia sobie ze stresem i pomoże zrozumieć, co tak naprawdę sprawia, że się stresujemy oraz jak ze stresu czerpać korzyści. A wszystko to odbędzie się w sprzyjającej rozwijaniu umiejętności pozytywnej atmosferze. Szkolenie poprowadzi Judyta Gutowska.

Warsztat Radzenie sobie ze stresem rozpocznie się o 16:00 przy ulicy Łojasiewicza 4 (Nowy Kampus UJ, WZiKS).

Udział w warsztacie inauguracyjnym jest bezpłatny! (Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.) Możliwość zapisu mailowo (szkolenia@neraida.pl) lub telefonicznie (535 354 505) – prosimy o przesłanie imienia i nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu.

W ramach lutowego kalendarza szkoleń otwartych serdecznie zapraszamy na następujące szkolenia:

23 lutego 2011 (środa) Jak pracować i nie zwariować, czyli radzenie sobie ze stresem

28 lutego 2011 (poniedziałek) Zarządzanie sobą w czasie

Zapraszamy również do udziału w kolejnej edycji szkolenia Prowadzenie szkoleń i kompetencje trenera, które odbędzie się w trybie weekendowym (25-27 lutego i 5-6 marca 2011). Jest to wyjątkowa szansa na poznanie tajników sztuki trenerskiej, przekazanych w aktywnej formie przez trenera z kilkuletnim doświadczeniem.

Uczestnikom warsztatu inauguracyjnego, naszym zaprzyjaźnionym klientom, studentom oraz grupom zorganizowanym oferujemy atrakcyjny system zniżek.