SPreJ 2010 – szkolenie dla starostów I roku

Starosto pierwszego roku!

Zostałeś wybrany na to stanowisko i pewnie zastanawiasz się co dalej?… Jakie są Twoje obowiązki i przywileje? Jak radzić sobie z uczelnianymi problemami? Nie martw się! Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Jest nim SPreJ!

Co to jest SPreJ?

SPreJ, czyli Studenckie Prawo Jazdy, to szkolenie dla starostów pierwszego roku, organizowane już po raz ósmy przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.Tym razem ten dwudniowy wyjazd odbędzie się w ośrodku „Pod Pilskiem” w Korbielowie, w dniach 20 – 21 listopada 2010 r.

Podczas szkolenia dowiesz się co się wiąże z pełnioną przez Ciebie funkcją. Otrzymasz porady i wskazówki, które mogą się okazać niezbędne w wykonywaniu Twoich obowiązków przez najbliższy rok, a może i dłużej. Nasi szkoleniowcy zdradzą tajniki życia studenckiego, a parę słów o Uczelni powie sam Prorektor ds. Studenckich Prof. UEK dr hab. inż. Andrzej Chochół,. Spotkasz się także z innymi starostami z Twojego kierunku, wydziału i roku. To świetna okazja do nawiązania kontaktów, które mogą okazać się pomocne w dalszym toku studiów, przy organizacji wspólnych projektów, imprez czy w wymianie informacji. Oczywiście oprócz szkoleń przewidziane są liczne gry integracyjne oraz impreza tematyczna!

Zapisy

Aby się zapisać należy jak najszybciej wypełnić aplikację.

Następnie wraz z wydrukowanym i uzupełnionym formularzem odwiedź biuro NZS-u (II piętro Pawilony Dydaktyczno – Sportowego, pokój nr 224) w dniach 8 do 16 listopada. Cena to jedyne 39zł.

Zostałeś wybrany z wielu jako lider, dlatego nie zmarnuj okazji dowiedzenia się czegoś więcej na temat tego odpowiedzialnego zadania. Weź udział w SPreJu i zostań dyplomowanym starostą!