Starości na start! Ruszyły zapisy na SPreJ!

Już 19 listopada odbędzie się SPreJ, czyli tradycyjny wyjazd szkoleniowy dla Starostów pierwszego roku.

Starosto! Jakie są Twoje obowiązki i przywileje? Jak radzić sobie z uczelnianymi problemami? Nie martw się! Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Jest nim właśnie SPreJ!

Przez dwa dni (19 – 20 listopada) jako początkujący przywódca grupy dziekańskiej będziesz miał okazję poznać tajniki Uczelni nie tylko od strony merytorycznej, ale również tej bliższej studentowi!

W tym roku szkolenie odbędzie się w ośrodku Staszelówka w miejscowości Ząb k. Zakopanego.

Podczas szkolenia dowiesz się co się wiąże z pełnioną przez Ciebie funkcją. Otrzymasz porady i wskazówki, które mogą się okazać niezbędne w wykonywaniu Twoich obowiązków przez najbliższy rok, a może i dłużej. Spotkasz się także z innymi starostami z Twojego kierunku, wydziału i roku. To świetna okazja do nawiązania kontaktów, które mogą okazać się pomocne w dalszym toku studiów, przy organizacji wspólnych projektów, imprez czy w wymianie informacji. Oczywiście oprócz szkoleń przewidziane są liczne gry integracyjne oraz impreza! To świetna okazja do nawiązania kontaktów, które mogą okazać się pomocne w dalszym toku studiów, przy organizacji wspólnych projektów, imprez czy w wymianie informacji.

Dodatkową atrakcją będzie profesjonalne, certyfikowane szkolenie z asertywności!

Cena wyjazdu wynosi 30 złotych. W cenie: transport, nocleg oraz wyżywienie.

Zapisy trwają w dniach 7-14 listopada, między godz. 9 a 14 na II piętrze Pawilonu Dydaktyczno – Sportowego – dobrze już znany pokój 224.

Ilość miejsc ograniczona – Starosto, zapisz się jak najszybciej!