Sukces XII edycji Manage-Ina

XII edycja szkolenia menedżerskiego Manage- In, które zostało zorganizowane pod patronatem prof. UEK dr. hab. inż. Andrzeja Chochóła, Prorektora ds. Studenckich była jak zwykle udana. Podczas trzech dni spędzonych w ośrodku wypoczynkowym „U Aniołka”, w miejscowości Murzasichle koło Zakopanego, studenci zdobyli szeroki zakres umiejętności i zawarli wiele nowych znajomości.

Tematy szkoleń obejmowały:

1) Wprowadzenie do NLP – podstawy modelu klasycznego

2) Sztuka zawodowych negocjacji- twardo w stosunku do problemu, miękko w stosunku do ludzi

3) Komunikację

4) Misja- Wizja- Strategia, czyli umiejętne stawianie celów i zarządzanie ich realizacją

Dzięki przeprowadzonym warsztatom uczestnicy poszerzyli horyzonty myślowe i rozwinęli swoje umiejętności. Wielu z nich zapewne przeniesie je do różnych dziedzin życia. Szkoleniowcy w pełni sprostali zadaniu, przekazując wiedzę zaciekawionym studentom.

Każdego dnia po odbytych szkoleniach następował czas na odpoczynek i wspólną zabawę. Gry integracyjne były świetną okazją do poznania się nawzajem. W ostatni wieczór wyjazdu uczestnicy wzięli udział w wieczorze filmowym.

Podsumowując, możemy śmiało stwierdzić, że XII edycja szkolenia Manage- In zakończyła się sukcesem. Zarówno uczestnicy jak i organizatorzy wrócili do Krakowa zadowoleni. Dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas i zapraszamy do kolejnej edycji Manage- Ina!

Grupa projektowa szkolenia Manage- In