Szacharada 2006

Zapraszamy wszystkich chętnych studentów do wzięcia udziału w Międzyuczelnianym Turnieju Szachowym „Szacharada”! Dla najlepszych przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody!

Niezależne Zrzeszenie Studentów Akademii Ekonomicznej w Krakowie zaprasza wszystkich studentów na trzecią edycję Międzyuczelnianego Turnieju Szachowego „Szacharada” pod patronatem honorowym Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia Andrzeja Szromnika. Już w dniach 10-12 oraz 24-26 marca na kampusie AE, będziecie mieli okazję do sprawdzenia własnych umiejętności.

Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund z podziałem na dwie grupy rankingowe, a co za tym idzie będzie możliwość podwyższenia rankingu! Poza tym do wygrania jak zawsze niezwykle atrakcyjne nagrody!

Regenerujcie więc i zbierajcie siły, by stawić czoła temu wyzwaniu i stworzyć Turniej jakiego jeszcze nie było okazji podziwiać. Pamiętajcie, że jest to Turniej Międzyuczelniany, więc możecie zaprosić do wzięcia udziału swoich znajomych z innych małopolskich uczelni.
Przewidziana jest drobna opłata wpisowa ale w zamian za to gwarantujemy super atmosferę studencką, możliwość uzyskania kategorii szachowej oraz ewentualne zwolnienia z zajęć!

Aby się zapisać przyjdźcie do biur NZS-u – AE w Krakowie, paw. dydaktyczno–sportowy, pokoje 224 i 225 lub wejdźcie na www.nzs.ae.krakow.pl, wypełnijcie aplikację i wyślijcie na adres: nzs@wizard.ae.krakow.pl. Ilość miejsc ograniczona!