Szkolenie menedżerskie Manage-In 2008

Myślisz o swojej karierze zawodowej? Zastanawiasz się w jaki sposób zwiększyć swój potencjał na rynku pracy?

Znamy już szczegóły kolejnej edycji szkolenia menedżerskiego „Manage-In” organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Zapowiada się po raz kolejny, miły i rozwijający weekend.

Tematy szkoleń to m.in.:

– 7 nawyków skutecznego działania – jak być efektywnym w biznesie?

– Zarządzanie firmą w sytuacjach kryzysowych

– Asertywność i stres w biznesie – 2 istotne aspekty pracy zawodowej

– Mediacje i negocjacje

Z uczestnikami pracować będą trenerzy reprezentujący firmy

AVENHANSEN Sp.z o.o., Cracovian International Consultants, Mandala Life i Lem Projekt.

Kilka słów o trenerach, którzy przeprowadzą szkolenia podczas najbliższej edycji projektu „Manage-In”.

AVENHANSEN Sp.z o.o. jest profesjonalną firmą szkoleniową oferującą swoim klientom szeroką gamę szkoleń z tematyki marketingu, zarządzania, finansów i wielu innych dziedzin nauki. Wysoko wykwalifikowani trenerzy mają duże doświadczenie w przeprowadzaniu skutecznych szkoleń i są przygotowani by spełniać wysokie wymagania swych klientów oraz przekazywać wiedzę i umiejętności w sposób pasjonujący i przejrzysty.

Szymon Konarski jest szefem Centrum Szkoleniowego Cracovian International Consultants. Jest również współautorem wielu programów szkoleniowych z dziedzin komunikacji w biznesie, zarządzania kryzysem, marką, budowania wizerunku i współpracy z mediami. Jako konsultant i trener pracował dla wielu szanowanych i dobrze znanych firm. Należy także do grona wykładowców Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Wyższej Szkoły Europejskiej. Centrum szkoleniowe jest jednym z działów firmy Cracovian International Consultants. Już w 1998 r. firma znalazła się na liście najlepszych firm szkoleniowych w raporcie Rzeczpospolitej.

Szkolenie przeprowadzi również Pani Ewa Wiśniewska Brzoza z Pracownii Rozwoju Osobistego „Mandala Life” z Zakopanego. Pedagog, doradca rozwoju osobistego, konsultant ds. rekrutacji i szkoleń, specjalista w zakresie zarządzania kadrami, trener. W zawodzie aktywnie pracuje od 11 lat. Twórca wielu programów szkoleniowych dotyczących komunikowania się, rozwiązywania konfliktów, sztuki sprzedaży, asertywności, twórczości, motywacji, negocjacji.

Na zakończenie wyjazdu każdy z uczestników otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia.

Szkolenie odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2008 w Białym Dunajcu (Dom Wypoczynkowy „U sieczki”)

Cena szkolenia to tylko 140 zł. Cena obejmuje nocleg, wyżywienie i transport

Zapisy możliwe są od 14 kwietnia 2008 od godz. 9.35 w biurze Niezależnego Zrzeszenia Studentów, które mieści się w pawilonie S w pokoju 224.

Gorąco zapraszamy wszystkich chętnych! W razie jakichkolwiek pytań odwiedź nasze biuro, a na pewno ci pomożemy.